מה לחפש כשקונים פרחים

מה לחפש כשקונים פרחים

פרחים הם ללא ספק המתנה הטובה והמושלמת שאנחנו יכולים לתת למישהו אי פעם. אומרים שפרחים יכולים לבטא את הרגשות שלנו טוב יותר ממילים. אולי זו הסיבה שפרחים נהנו ומשמשים את בני האדם במשך מאות שנים. בין אם זה יום הולדת או יום נישואין, חתונה, יום האם, יום האהבה או חג המולד, פרחים הם מתנות מדהימות לכל אירוע שאתה יכול לחשוב עליו. מתנת הפרחים בהחלט תעלה חיוך על פניו של המקבל בהתחשב בעובדה שאתה בוחר את הפרחים בצורה נבונה ומתאימה.

עם זאת, לפני בחירת פרחים לאירוע, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון. זה נעשה כדי שהמתנה שלך תהיה משמעותית יותר ותהיה בעלת משמעות טובה יותר עבור המקבל. יש גם את גורם ההתאמה שיש לקחת בחשבון. כדי לעזור לך להתקדם, להלן חלקנו כמה טיפים לגבי הגורמים שיש לקחת בחשבון לפני רכישת פרחים לאירוע.

גורמים שיש לקחת בחשבון לפני רכישת פרחים כמתנות

לפני שתכנסו לחנות פרחים באשקלון ותבחרו פרחים לאירוע, כדאי לשקול כמה דברים, כמו מערכת היחסים שלך עם האדם, האירוע והטעם של השפופרת. לפרחים שונים יש משמעויות שונות בהתאם למינם ולצבעם. לכן, תחילה ללמוד על המשמעות הנסתרת של פרחים, ולאחר מכן לבחור את המתנות הפרחוניות שלך יהיה הדבר האידיאלי לעשות.

ואז ישנה השאלה של בחירת העיצוב והגודל של סידור פרחים או זר פרחים. בין אם אתה רוצה לתת זר פרחים קטן במתנה או ללכת עם זר הפרחים הגדול ביותר הקיים בחנות הפרחים, וודא שהצבע וסוג הפרחים מתאימים היטב לאירוע.

אם אתם מבולבלים לגבי צבע הפרחים: האם לתת זר פרחים כחול, זר פרחים צהוב או זר פרחים לבן, או משהו ייחודי כמו זר פרחים סגול, למידה על המשמעויות של צבע הפרח תהיה עזרה גדולה .

להלן מדריך מקיף על הגורמים שיש לקחת בחשבון לפני שמסתפקים בפרחים כמתנה:

המאורע

לא כל פרח או צבע מתאים לכל אירוע. זו הסיבה שחשוב לדעת על סוגי הפרחים ומה הם מייצגים. לדוגמה, אם זה יום האהבה, כנראה שהייתם הולכים על ורדים, או פרחים בצבע אדום, כי ורד מסמל אהבה והערצה, והצבע האדום מייצג תשוקה, רומנטיקה ואהבה. ביום האם, יהיה לך טוב יותר עם חבורה של ציפורנים כי ציפורנים לבנות קושרו באופן מסורתי עם אהבת אם. באופן דומה, אם זה יום הולדת, אתה יכול לבחור לתת זר פרחים צבעוני במתנה עם תוספות עליזות כמו חמניות וטוליפ. לאחל לחברך או למשפחתך מזל טוב, אולי תבחר זר פרחים יפה עם אדמוניות, ולדייט הראשון עם הקראש שלך, אולי תלך עם זר פרחים ורודים כדי להציג את הערצתך כלפי האדם.

מערכת היחסים שלך עם האדם

בעת בחירת פרחים, מערכת היחסים שלך עם האדם היא גם גורם נוסף שיש לקחת בחשבון. אתה יכול להעניק ורדים אדומים ארוכי גבעול לאדם שאתה מעוניין בו מבחינה רומנטית, אבל אתה לא יכול לתת אותו לבכיר שלך בתפקיד. לכן, הכרת המשמעויות הנסתרות של פרחים ולאחר מכן בחירת זר פרחים יפה בהתאם למערכת היחסים שלכם היא גורם חשוב כאן.

הטעם של המקבל

גם ההעדפות והטעמים האישיים של אדם ממלאים תפקיד מפתח בתהליך קבלת ההחלטות שלך, כלומר, אם במקרה אתה יודע על אהבותיו ואי-אהבתו. ציפורנים לבנות עשויות להיות מתנה מתאימה ליום האם, אבל כשאתה יודע שאמא שלך מעדיפה פרחים צבעוניים על פני לבנים, אתה בהחלט צריך לקחת את זה בחשבון ואולי ללכת עם זר פרחי קיץ בגוונים בהירים. כמו כן, זה עשוי להיות מופרך מדי, אבל אם האדם לא אוהב פרחים בכלל, במקום לבחור זר פרחים ענק, אתה יכול ללכת על זר פרחי קאפקייק במקום!

פרחים בעונה

לא כל פרח זמין בכל עת, אז כדאי לשקול מה בעונה. אם פרח מסוים נמצא בעונה, הוא מגיע בקלות לכיס שלך ואתה לא צריך לרוץ מעמוד לעמוד כדי לרכוש אותו. ההחלטה לתת זר פרחי אביב במתנה בחורף היא לא החלטה נבונה. לכן, זמינות עשויה להיות גורם עצום בתהליך קבלת ההחלטות שלך.

נושא האירוע

פרחים צריכים לגרום למקום להיראות טוב יותר. לכן, קחו בחשבון את הנושא או הטון של האירוע שאליו אתם הולכים. לדוגמה, אם אתה משתתף במסיבת יום הולדת של ילד בן 10 עם נושא של נסיכות דיסני, אז בחירת גוונים מרהיבים כמו זר פרחים כתום או חבורה של אדומים וורודים תהיה מתאימה מבחינה נושאית. עם זאת, אם אתה משתתף באירוע צדקה עם עניבה שחורה, בחירת משהו רך, כמו לבן או לבנדר ייראה טוב.

התקציב

אתה לא רוצה להיות לא מציאותי ולרכוש זרי פרחים על ידי שריפת חור בכיס שלך. אז, שקול את התקציב שלך וקנה את הפרחים בהתאם. בחירת חנות הפרחים האידיאלית עשויה להיות גורם מפתח כאן. ב-snapblooms.com, אנו משתפים פעולה עם חנויות פרחים מקומיות כדי לקבל פרחים טריים ללא דופי עד לפתח ביתך בתקציב נמוך! חקור את כל מגוון הפרחים עכשיו כדי לחוות את ההבדל!

לסיכום

אז, עכשיו אתה יודע אילו גורמים יש לקחת בחשבון לפני שאתה ממשיך לקנות פרחים לאירוע מסוים, או למטרה מסוימת. התחשבות בגורמים הללו והתייחסותם בקבלת ההחלטות שלך תהפוך את המתנות הפרחוניות שלך למשמעותיות ומתאימות יותר. למרות שבחירת זר הפרחים המושלם לאירוע עשויה להיות משימה מכריעה לפעמים, אם תעקוב אחר השלבים שדיברנו עליהם למעלה, אנו בטוחים שתוכל לבחור את הפרחים ללא כל טרחה. אז, בהזדמנות הבאה, הקפידו לתת זר פרחים מושלם ויפה!

מעבר לתוכן שאהבתי