10 סיבות למה להשקיע בנדל"ן?

10 סיבות להשקיע בנדלן

הכנסה פסיבית. הון עצמי. דמי שכירות חודשיים. הקלות מס. אלו חלק מהיתרונות הנלווים להשקעה בנדל"ן.

אבל בעוד שהשקעה בבנייני דירות, נכסים מסחריים ובתים צמודי קרקע יכולה להביא להכנסה נוספת מדי חודש ולתשלום גדול, היא כרוכה גם בסיכון. המטרה היא להשקיע בנכסים שעולים בערכם עם הזמן. עם זאת, השקעות נדלן בפורטוגל – כמו כל השקעות – לא תמיד משתלמות. לפעמים הנדל"ן שאתה משקיע בו מאבד מערכו עם הזמן.

אם אתה מבין את הסיכונים ומוכן לעשות את המחקר, מציאת המקומות הטובים ביותר להשקעה בנדל"ן יכולה לספק לך תוספת הכנסה מוצקה. הנה מבט על מה כוללת השקעה בנדל"ן ועל היתרונות והמלכודות האפשריות הנלוות לכך.

מהי השקעה בנדל"ן?

יש לך הרבה אפשרויות בכל הקשור להשקעה בנדל"ן. אתה יכול לרכוש בית חד-משפחתי, להשכיר אותו ולאסוף המחאות שכר דירה חודשיות בזמן שאתה מחכה שהערך שלו יעלה מספיק כדי לייצר רווח גדול כשאתה מוכר. או שאתה יכול לרכוש קניון סטריפ קטן ולאסוף דמי שכירות חודשיים ממספרות, מסעדות פיצה, חנויות מזרונים ובתי עסק אחרים.

אתה יכול להגדיל ולהשקיע בבניין דירות עם עשרות יחידות, ולגבות זרם קבוע של המחאות שכר דירה מהדיירים שלך מדי חודש.

המפתח הוא לעשות את המחקר שלך כדי לגלות איזה סוג של השקעה בנדל"ן מתאים ביותר.

REITs

קנייה ב-REIT, קיצור של קרנות השקעות נדל"ן, היא אחת הדרכים הקלות ביותר להשקיע בנדל"ן. למה? עם REIT, אתה משקיע בנדל"ן מבלי שתצטרך לדאוג לתחזוקה או ניהול של מבנים פיזיים כלשהם.

REITs הן חברות שמחזיקות בנדל"ן, החל מנכסים קמעונאיים ועד בנייני דירות, בתי מלון, משרדים או מחסנים. כאשר אתה קונה ב-REIT, אתה רוכש חלק מהנכסים הללו. זה קצת כמו השקעה בקרן נאמנות, רק שבמקום מניות, ריט עוסק בנדל"ן.

אתה יכול להרוויח כסף מ-REIT בשתי דרכים: ראשית, REITs מחלקים דיבידנדים קבועים למשקיעים. שנית, אם הערך של ה-REIT עולה, אתה יכול למכור את ההשקעה שלך ברווח.

אתה יכול להשקיע ב-REIT בדיוק כפי שהיית משקיע במניה: REITs רשומים בבורסות הגדולות. האיגוד הלאומי להשקעות בנדל"ן אומר שכ-145 מיליון תושבי ארה"ב מושקעים ב-REIT.

נכסי מגורים

גם השקעת כספכם בנכסים להשקעה יכולה להוכיח רווחית, אם כי היא דורשת קצת עבודה. ראשית קונים נכס למגורים, או חד-משפחתי או רב-משפחתי, ורוכשים אותו, בדרך כלל מממנים רכישה זו באמצעות הלוואת משכנתא.

לאחר מכן אתה יכול לגור בנכס או להשכיר אותו בזמן שאתה מחכה שהוא יעלה בערכו. אם אתה משכיר את הנכס, ייתכן שתוכל להשתמש בצ'קים החודשיים האלה כדי לכסות את כל תשלום המשכנתא החודשי שלך או חלק ממנו. ברגע שהנכס עלה מספיק בערכו, אתה יכול למכור אותו תמורת יום תשלום גדול.

האתגר, כמובן, הוא שלא מובטח שהנכס שאתה רוכש יעלה בערכו. אתה יכול להפחית את הסיכויים להשקעה גרועה על ידי מחקר שכונות מקומיות כדי למצוא שכונות שבהן ערכי הבתים נוטים לעלות. כדאי גם לעבוד עם סוכני נדל"ן ואנשי מקצוע אחרים שיכולים להראות מספרי הערכה היסטוריים לקהילות שאליהן אתה מכוון.

תצטרך להיות מודע למיקום. בית ברחוב סואן עשוי להיות זול יותר אבל אולי לא יעריך באותה מהירות כמו בית שנמצא ברחוב צדדי שקט. בניין דירות הממוקם ליד תחבורה ציבורית עשוי לראות זינוק מהיר יותר בערך מאשר בניין הממוקם קילומטרים מתחנת הרכבת הקרובה ביותר.

אם אינך רוצה לקבל שיחות טלפון מאוחרות בלילה מדיירים שמתלוננים על תנורים שאינם פועלים או גגות שדולפים, תצטרך לשלם לשירות ניהול נכסים. שירותים אלו מטפלים בעבודה היומיומית של תחזוקה ותפעול נכסים. הם גם ישלחו טכנאי תיקונים לנכסים הזקוקים לתחזוקה חירום.

נכסים מסחריים

אתה יכול להרוויח כסף על ידי רכישה והשקעה בנכסים מסחריים בדיוק כמו שאתה עושה על ידי השקעה בנדל"ן למגורים: ראשית אתה קונה את הנכס שלך. לאחר מכן אתה גובה דמי שכירות חודשיים מהשוכרים. אם ערך הנכס עולה, אתה יכול למכור את השטח המסחרי ברווח נכבד.

ישנם סוגים רבים של נכסים מסחריים בהם ניתן להשקיע. ניתן לרכוש בניין משרדים ולחייב חברות לשכור שטח בבניין זה. ניתן לרכוש מרכזי רצועות או נכסים קמעונאיים אחרים ולגבות שכירות חודשית מבעלי עסקים. אתה יכול אפילו לרכוש מחסן ולגבות דמי שכירות מחברות יצרניות או קמעונאים שצריכים לאחסן את המוצרים שלהם.

הסיכונים זהים לאלה שהם בהשקעה בנדל"ן למגורים: אף פעם אין ערובה לכך שהנכסים המסחריים שלכם יעלו בערכם, ולכן חשוב כל כך לחקור את הנכסים והקהילות שבהן הם יושבים. אתה עלול גם להתקשה למצוא מספיק דיירים כדי למלא את בניין המשרדים או המרכז הקמעונאי שרכשת.

בית להשקעה

משקיעים שרוצים להרוויח כסף במהירות פונים לעתים קרובות להיפוך בית. זה כאשר אתה רוכש בית במחיר נמוך יותר, משפץ אותו במהירות ואז מוכר אותו ברווח מהיר. המפתח, כמובן, הוא לקנות את הבית הנכון. אתה לא מעוניין בדמי שכירות חודשיים כשאתה מפנה בית. במקום זאת, אתה צריך לרכוש בית במחיר הנמוך ביותר האפשרי אם אתה רוצה להרוויח טוב בעת מכירה.

שוב, מחקר הוא המפתח. אתם רוצים למצוא בית בשכונה אטרקטיבית, כזו שמושכת הרבה קונים. ואתה צריך לוודא שהתיקונים הנדרשים לבית אינם כל כך יקרים שהם יבלעו כל רווח פוטנציאלי.

אם אתה מספיק שימושי להתמודד עם שיפוצים בעצמך, אתה תשפר מאוד את הסיכויים שלך להרוויח רווחים מוצקים באמצעות היפוך בית.

10 סיבות להשקיע בנדל"ן

בעוד שהשקעה בנדל"ן כרוכה במלכודות פוטנציאליות והיא דורשת מחקר, היא גם יכולה להביא הרבה מזומנים לחשבון הבנק שלך. להלן כמה מהסיבות החשובות ביותר להשקעה בנדל"ן. (רק זכור: הערכה ותזרים מזומנים אינם מובטחים. עליך לחקור נכסים ושכונות כדי להגדיל את הסיכויים שלך להפיק רווח.)

 1. תזרים מזומנים קבוע
  בעלות על נדל"ן היא דרך להגדיל את ההכנסה החודשית שלך. בין אם אתה משקיע בנדל"ן מסחרי או מגורים, אתה יכול להשכיר את השטח שלך לדיירים. לאחר מכן תקבל הכנסה חודשית בצורה של המחאות שכר דירה. רק היזהר: תצטרך לחקור את היסטוריית התשלומים של השוכרים שלך אם אתה רוצה להפחית את הסיכוי שדיירים אלה יפסיקו יום אחד לשלם את שכר הדירה שלהם.
 2. החזרות נהדרות
  אם הנדל"ן שבבעלותך עולה בערכו עם הזמן, אתה יכול למכור אותו תמורת רווח סולידי. זכור, עם זאת: הערכה אינה מובטחת. תצטרך להשקיע בנכס הנכון כדי לראות את התשואות הגדולות האלה.
 3. אבטחה לטווח ארוך
  נדל"ן הוא השקעה לטווח ארוך, כלומר אתה יכול להחזיק אותו במשך מספר שנים תוך כדי מתן הערכה להערכתו. יחד עם זאת, אם אתה משכיר את הנדל"ן שלך אתה יכול להרוויח הכנסה חודשית בזמן שאתה מחכה שערך הנכס שלך יעלה.
 4. הטבות מס
  השקעה בנדל"ן מגיעה עם הטבות מס. אתה יכול לנכות מספר הוצאות הכרוכות בבעלות על נכס להשקעה, לרבות ארנונה, ריבית על משכנתא, דמי ניהול נכס, ביטוח נכס, עלויות תחזוקה שוטפת, עלות תיקונים והכסף שאתה משלם כדי לשווק את הנכס שלך לשוכרים פוטנציאליים. אם תמכור את הנכס שלך ביותר ממה ששילמת עבורו, הרווח שהשגת לא ימוסה כהכנסה. במקום זאת, הוא יחויב כרווחי הון, שבדרך כלל מגיעים עם שיעורי מס נמוכים יותר מאשר הכנסה. אם תשקיעו באזורי הזדמנויות – שכונות שזקוקים להשקעה – תשלמו אפילו פחות ברווחי הון.
 5. גיוון
  הוספת נדל"ן להשקעות שלך מגבירה את הגיוון שלך, מה שיכול להגן עליך בתקופות של סערה כלכלית. נניח שמניות מסוימות סובלות בגלל שפל כלכלי. ייתכן שנכסי ההשקעה בתיק שלך עדיין עולים בערכם, ומגנים עליך מפני ההפסדים שההשקעות האחרות שלך נוטלות.
 1. הכנסה פסיבית
  נכסים להשקעה מביאים הכנסה פסיבית רצויה, זו שלא תצטרך לעבוד עליה כל יום. נניח שאתה גובה דמי שכירות על נכס חד-משפחתי או רב-משפחתי. המחאות שכר דירה שמגיעות מדי חודש הן דוגמה להכנסה פסיבית.
 2. יכולת מינוף כספים
  כשאתה משקיע בנדל"ן אתה כנראה לא יכול להרשות לעצמך לקנות נכסים במלואם. אחרי הכל, הבית החד-משפחתי הזה שאתה מתכנן לשכור עשוי לעלות 200,000 דולר או יותר. כאן נכנס המינוף. מינוף בנדל"ן אומר שאתה משתמש בכסף של אנשים אחרים לרכישת נכסים. במקרה זה, תיקח הלוואות מבנקים, מלווי משכנתאות או מחברות אשראי ותחזיר אותן לאורך זמן. זה מאפשר לך להוסיף לאחזקות הנדל"ן שלך מבלי לבזבז את מלוא סכום הכסף שאתה צריך כדי לקנות אותם בעצמך.
 3. הגנה מפני אינפלציה
  השקעות נדל"ן נחשבות להגנה מפני אינפלציה. כאשר מחירי הסחורות והשירותים עולים, גם ערכי הבתים ושכר הדירה עולים בדרך כלל. נכסים להשקעה, אם כן, יכולים לספק לך הכנסה חודשית עולה והערכה כדי לעזור להגן עליך כלכלית כאשר העלויות של כל השאר עולות גם כן.
 4. סיכוי לבנות הון
  המטרה הגדולה של השקעות נדל"ן היא להגדיל את המזומנים שלך, הידוע גם בשם הון בנייה. כשאתה מוכר נכס שעלה בערכו, תגדיל את ההון שלך. המפתח, כמובן, הוא להשקיע בנכסים הנכונים שיעלו בערכם.
 5. הגשמה ושליטה
  בעלות על נכסים להשקעה מגיעה עם הטבות אחרות שאינן פיננסיות. כאשר אתה בעל נדל"ן להשקעה, אתה הבוס של עצמך, מה שמספק משקיעים רבים. אתה יכול גם לעשות שינוי בקהילה שלך, לספק בתים לשוכרים או להביא עסקים לנכסים מסחריים שיספקו שירותים נחוצים לקהילות שלהם.

לסיכום

עכשיו כשאתה יודע את העליות והמורדות של השקעות נדל"ן, האם אתה מוכן לקנות את הנכס הראשון שלך להשקעה? השקעה בנכסים מסחריים, בניינים רב-משפחתיים או בתים צמודי קרקע יכולה להביא תשואה גדולה אם תבצע את המחקר הדרוש. בין אם אתה עדיין תוהה אם כדאי לך לקנות בית, תוהה איך לקנות בית או שאתה מוכן להגיש מועמדות ולקנות, השקעה בנדל"ן יכולה להגדיל את ההכנסה שלך.

מעבר לתוכן שאהבתי